Джерман Авто-ТернопільНовини
Усі актуальні новини, пропозиції та акції від Джерман Авто-Тернопіль ви знайдете тут.
Volkswagen Комерційні автомобілі представляє свої новинки 2020 року у форматі онлайн
Новий Caddy: грузова версія Cargo та пасажирська - Stylee-Crafter: у версії бортова платформа та спеціально для автомобілів швидкої допомогиНезважаючи на скасування виставки комерційних автомобілів IAA у Ганновері цього року, усі бажаючі можуть відвідати стенд Volkswagen Комерційні автомобілі з 23 вересня інтерактивному форматі за посиланням: http://bit.ly/VWN_virtuelle_nfz_messe_start
Прогулюватись довкола стенду Комерційних автомобілів Volkswagen, роздивлятись новий Caddy та інші моделі бренду з усіх боків, проводити інформативні бесіди та дізнаватись про технічні новинки моделей - те, що раніше було пов’язано з відвідуванням шоу, у 2020 році можливо вперше за допомогою кліку. Всі транспортні засоби, які мали бути показані на виставці IAA та сам стенд виставки, були відтворені цифровим способом для отримання вражень на 360 ° та передають відчуття особистого перебування там.
На стенді можна знайти широкий спектр віртуальних пропозицій, таких як фільми з коментарями наших експертів про найновіші продуктів, 3D-моделі наших автомобілів та презентацію послуг We Connect. Звичайно, наші спеціалісти доступні для відповіді на будь-які питання за допомогою безлічі цифрових каналів.
Найбільше уваги привертає оновлений Caddy - із Digital Innovision Cockpit, сервісом We Connect та новим дизайном. Caddy також вражає багатьма аналоговими додатковими елементами, такими як великий панорамний дах та знімні індивідуальні сидіння на третьому ряду сидінь. У Caddy Cargo теж є нові функції: опціональні задні двері без вікон, ширші розсувні двері (найширші на Caddy Maxi для європіддону) та оновлений робочий простір для водія з ергономічними сидіннями AGR.
Також, на стенді представлено переобладнання: новий Caddy вперше в якості рефрижератора та сервісного автомобіля з майстернею.
Користувачі можуть взяти участь в екскурсії по стенду виставки, а можуть дослідити її по-своєму: натиснувши на інтегровані додаткові функції та керовані експонати з можливістю змінити кольори нового Caddy або додати йому нові диски, зробити дисплей інтерактивним.
Переходьте за посиланням та отримуйте незабутній досвід!
Відкрити більше новин
Новий автомобіль без зайвого фінансового навантаження - це легко з програмою від Porsche Finance Group
«Легкий Старт» від Porsche Finance Group - це програма фінансового лізингу для тих хто прагне користуватися найновішими моделями автомобілів з мінімальним фінансовим навантаженням та можливістю легко замінити автомобіль на новий!Програма створена для тих, хто хоче користуватися новим авто з максимальною вигодою. Керуйте новим автомобілем вже сьогодні — без надмірних витрат та фінансового тиску!
Нові умови фінансування у 2026 році від Porsche Finance Group Ukraine
Спеціальні умови фінансування для всіх типів клієнтів у фінансовому лізингу та юридичних осіб в кредит
Матричне фінансування для всіх Volkswagen
Відсоткова ставка від 0,01% до 5 років