CarLOG - представляємо особистий кабінет нового покоління.

Нова версія особистого кабінета - carLOG. Знайти свого дилера, записатись на сервіс, обрати автомобіль зі складу чи сконфігурувати за власним смаком стало ще простіше.
news

Шановні клієнти!

Раді вам повідомити, про нову версію особистого кабінета, який від тепер має власну назву - carLOG. Знайти свого дилера, записатись на сервіс, обрати автомобіль зі складу чи сконфігурувати за власним смаком стало ще простіше!

Головна перевага нового рішення - можливість Вам мати один єдиний обліковий запис для всіх брендів та послуг, що представляє Порше Холдинг та його партнери в Україні. Наприклад, відтепер випадки, коли Ви володієте власним Audi Q7 2015 р.в., а дружина володіє Volkswagen Beetle 2017 р.в., для власного бізнесу Ви розглядяєте придбання 2-х одиниць Volkswagen Caddy 2018 р.в., а у яксості другого авто в родині розглядаєте пропозицію авто з порталу Das WeltAuto - потребують наявності лише одного аккаунту carLOG, що є ключем до усіх наявних онлайн-систем - Склад авто, Конфігуратор, сайт Das WeltAuto. додаток SalesPad, тощо. Перелік онлайн-систем, пов'язаних з carLOG постійно зростає.

Створити власний аккаунт можна на сайті carLOG - carlog.in.ua доступ до якого вже налаштований з усіх повязаних з carLOG систем.

У будь-якому місці і в будь-який час Ви зможете додати власний автопарк у свій кабінет, додати обраного дилера, скористатись послугою запису на сервіс, обрати новий автомобіль зі складу, автомобіль з пробігом від Das WeltAuto або сконфігурувати автомобіль своєї мрії. І це тільки початок!

 

 

Ольга
Давида

менеджер з продажу автомобілів
Телефон: +380352 47 00 05
Мобільний телефон: +38097 934 78 28
Факс:

Володимир
Іванюта

керівник відділу продажу
Телефон: +380352 47 00 05
Мобільний телефон: +38067 350 09 62
Факс: