Установка ГБО та ремонт АКПП

СТО "Джерман Авто-Тернопіль" надає послуги по установці ГБО на автомобілі та ремонт АКПП
гбо

Ремонт автоматичних коробок передач - нова послуга СТО "Джерман Авто-Тернопіль"
Автоматична коробка перемикання передач не тільки робить Ваші поїздки за кермом зручними і комфортними, а разом з СТО "Джерман Авто Центр" це ще і вигідно. Як і будь-який складний технічний пристрій АКПП може вийти з ладу. Не впадайте у відчай – автоматична коробка передач підлягає ремонту. Для початку слід зробити діагностику АКПП на нашій станції, яка проводиться на сучасному обладнанні. Така діагностика допоможе виявити несправності АКПП. 

У сервісному центрі Джерман Авто залежно від виду несправності ремонт може проводитися двома способами:

• Заміна окремих елементів. При пошкодженні або зносі окремих деталей, проводиться зняття всього механізму, його розбирання, заміна несправного елемента новими запчастинами, а також складання та встановлення на автомобіль.

 Заміна всієї АКПП. При серйозних несправностях, які не можна усунути за допомогою ремонту окремих деталей, власнику автомобіля може бути запропонована повна заміна коробки передач із зняттям старого механізму і встановленням нової АКПП. Фахівці нашої компанії гарантують якісний і швидкий капітальний ремонт АКПП.

Ми виконаємо якісний ремонт АКПП  автомобілів з автоматичною коробкою передач, а також ремонт АКПП ZF, воротарів і Allison. Крім того, на спеціалізованому обладнанні здійснюється ремонт гідротрансформатора АКПП. У нас є можливість якісно відремонтувати і почистити гідроблок АКПП, купити соленоїди, а також придбати необхідні запчастини АКПП, та завжди доступна послуга заміна масла.

У нас прийнятна на ремонт АКПП ціна. А наші пріоритети – професіоналізм і гарантія якості послуг. У нас діє індивідуальний підхід до кожної проблеми, добре відомі всі види АКПП і нюанси роботи з ними. Своєчасне обслуговування автомобіля та дотримання правил експлуатації  АКПП  допомагає коробці автомат служити довше. 

Установка ГБО на Ваше авто!

Багато водіїв задумуються над тим, щоб перейти з бензину на газове паливо, а розумні автовласники діють! І користуються послугами установки ГБО у сервісному центрі Джерман Авто!
Автовласники, які перейшли на газ, відчувають переваги встановлення ГБО, а саме:

• Основна перевага – однозначна економія на паливі;
• Двигун не піддається будь-яким змінам – потрібно просто встановити газобалонне обладнання, яке, до того ж, можна використовувати при зміні автомобіля;
• Переобладнання автомобіля на газ не вимагає конструктивних змін двигуна;
• При використанні газу збільшується період міжремонтної діагностики двигуна;
• Сприяє продовження терміну заміни масла, оскільки воно довше зберігає свої властивості;
• Антидетонаційна стійкість;
• Відсутність каталізаторів руйнування металу;
• Камера згоряння, каталітичний нейтралізатор і лямбда зонд працюватимуть довше, оскільки, газ не містить шкідливих домішок (свинець, сірка), які руйнують деталі на хімічному рівні;
• Дуфузія. Газ легко змішується з повітрям,що забезпечує рівномірне заповнення циліндру, завдяки чому двигун працює рівніше і тихіше;
• Газова суміш згоряє майже повністю, тому не утворюється нагар на поршнях, клапанах і свічках запалювання;
• Стабільність агрегатного стану. Газ надходить у двигун в паровій фазі, тому він не змиває масляну плівку зі стінок циліндрів і не розбавляє масло в картері;
• Екологічність. Вміст шкідливих речовин у вихлопі знижується в кілька разів.

 Сервісний центр Джерман Авто пропонує професійну установку ГБО, що є гарантією максимально ефективної роботи авто на газовому паливі. 

Не зволікайте, записуйтесь на діагностику в СТО "Джерман Авто Центр" за тел. (0352) 47-00-00, м. Тернопіль, вул. Об'їзна, 23.