Новини автосалону
03.12.2021

Volkswagen T-Roc  - додаткова партія авто.

Комплектації, ціни та інформація про автомобілі, які скоро надійдуть до нашого складу.
news

Компактний міський кросовер T-Roc поєднує в собі практичність SUV та спритність хетчбека. Саме цим він сподобався українським автовласниками та став одною з найпопулярніших моделей у SUV - лінійці Volkswagen.


Зверніть увагу!

У грудні - на початку січня ми очікуємо додаткову партію (кілька десятків автомобілів) кросоверів T-Roc в комплектаціях Style та Sport та в асортименті кольорів. Ціни в грн. з ПДВ вже відомі (див. нижче), діють акційні умови на кредит та лізинг.
Попередній запит на авто можна залишити за контактами наших автоцентрів.


ТОП-3 причини обрати Volkswagen T-Roc:

Модель має велику популярність серед автомобілів сегменту SUV у Європі в 2019 - 2021 роках.

T-Roc - це по-справжньому сучасний кросовер, що підтверджують високоефективний двигун 1.5TSI evo, асистенти водія: "Lane Assist" (асистент утримання смуги руху), "Hill Start Assist" (асистент рушання вгору), система фронтального контролю "Front Assist", система Start-Stop та бездротовий App-Connect: Apple CarPlay/Android Auto (з комплектації Style).
Найспортивніший зв’язок SUV з дорогою завдяки точності налаштувань компонентів підвіски, амортизаторів і стабілізаторів. Система прогресивного керування T-Roc надає водієві покращені можливості контролю під час водіння в динамічному стилі і забезпечує підвищений комфорт у повсякденних поїздках.

Ольга
Давида
менеджер з продажу автомобілів
Телефон +380352 47 00 05
Мобільний телефон +38097 934 78 28
Факс 
Володимир
Іванюта
керівник відділу продажу
Телефон +380352 47 00 05
Мобільний телефон +38067 350 09 62
Факс 
Андрій
Кріса
Менеджер з продажу автомобілів
Телефон 
Мобільний телефон 
Факс