Новини автосалону
08.08.2021

Спеціальна пропозиція на Новий T-Cross

Склад автомобілів моделі T-Cross 2020 року виробництва.
new

Раді повідомити Вам про початок дії спеціального ціноутворення на склад автомобілів моделі Новий T-Cross 2020 року виробництва.

Умови та обмеження дії спеціального ціноутворення:

  •  Спеціальне ціноутворення діє на обмежений список автомобілів моделі T-Cross 2020 року виробництва, що станом на 05.08.2021 є розмитненими, знаходяться на території України;
     
  • Спеціальне ціноутворення діє до 30.09.2021 або до закінчення зазначених транспортних засобів на складі;
  • Cпеціального ціноутворення на автомобілі 2020 року виробництва може поєднуватись із пропозицією “Volkswagen Без Турбот», дія якої була подовжена до 31.08.2021
    Програма «Volkswagen Без Турбот» для моделі Новий T-Cross складається з 3х основних елементів:
  •  «Porsche Finance Bonus» – вигода 15 000 грн., в т.ч. ПДВ, при фінансуванні за спеціальною програмою – відсоткова ставка від 0.01% річних строком до 2-х років
  •  «Обмінний Бонус від Das WeltAuto» – вигода 15 000 грн., в т.ч. ПДВ, при обміні вживаного автомобіля на Новий T-Cross
  •  «Перше Технічне Обслуговування у подарунок» - отримання ваучеру на проведення першого технічного обслуговування у подарунок.

Зазначені пропозиції діють для автомобілів - Новий Volkswagen T-Cross, в період з 16.04.2021 р.  по 31.08.2021 р., в офіційних дилерських підприємствах Volkswagen на території України. Скористатися пропозиціями можливо як комплексним пакетом, так і кожною пропозицією окремо, за умови її доступності. Звертаємо увагу на те, що кількість пропозицій (як комплексних, так і кожної окремо) обмежена.

* фіксована відсоткова ставка від 0,01% річних в гривні, без врахування комісій та обов'язкових платежів, на перші два роки, з третього року змінювана ставка від 15,99% річних в гривні. Послуги лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (ліцензія, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017), а також вигода у розмірі 15 000 грн., з ПДВ, яка буде врахована під час визначення вартості автомобіля, за умови купівлі автомобіля з фінансуванням.

**Під подарунком розуміється можливість придбати послугу з першого технічного обслуговування автомобіля, що включає комплексний пакет робіт по заміні автомобільної оливи (відповідно до регламенту сервісного обслуговування заводу-виробника), за 1 грн., в т.ч. з ПДВ. Клієнт отримує ваучер на проведення першого технічного обслуговування, який може бути використаний до 31.12.2022.

***При обміні вживаного автомобіля на Новий Volkswagen T-Cross Клієнт отримує вигоду у розмірі 15 000 грн, в т.ч. ПДВ, яка буде врахована під час визначення вартості Нового Volkswagen T-Cross.  Даною пропозицією Клієнт може скористатися лише у офіційних дилерів Volkswagen на території України, які є партнерами DasWeltAuto.
За додатковою інформацію та у разі наявних питань Ви можете звернутись до будь-якого офіційного дилера Volkswagen на території України.