Новини від Фольксваген
26.10.2019

На світовій прем'єрі дебютував Golf 8

Якщо є автомобіль, який можна назвати бестселером протягом десятиліть - це Golf. На світовій прем’єрі у Вольфсбурзі нова модель була представлена з рядом помітних новацій.
news

Беззаперечно, цей Golf – найпрогресивніший за всі часи:

→    Восьме покоління. Наприкінці 2019 року новий Golf надихне увесь сегмент своїм дизайном та революцією інновацій

→    Екстер’єр. Прекрасні пропорції та стрімкі лінії немов стверджують «Golf – це динаміка»

→    Інтер’єр. Цифровізація автомобільного user interface, який робить життя на борту автомобіля простішим

→    Концепція LED-освітлення. Новий Golf вперше приміряє на собі проривні LED-технології, які були прерогативою виключно преміального сегменту

Benchmark свого класу. Стирає межі між дизайном та взаємодією автомобіля із водієм

Динамічна еволюція

•          Потужність, точність та LED-технології домінують в екстер’єрі нового Golf

•          Коефіцієнт аеродинамічного опору зменшився до 0.275

Харизматичний ззовні. Від дебюту першого Golf 45 років тому, Volkswagen зарекомендував себе як надійний та практичний для повсякдення, але водночас технологічний та витончений виробник. Із новим Golf ця тенденція візьме новий початок. Домінантною рисою нового дизайну стануть фірмові C-подібні елементи, що проходять немов наскрізь всіх елементів кузова, та відтепер характеризуватимуть новий Golf. Ідеальне співвідношення виважених пропорцій та сучасних LED-технологій надають йому ще більш стрімкого, але водночас помірно стриманого вигляду. До речі, новітні технології освітлення відтепер стають абсолютно серійним* наповненням для Golf і витісняють традиційні, але застарілі технології.

Виміри та аеродинаміка. Незважаючи на те, що новий Golf вже не здається таким високим, він виглядає більш динамічним, проте зберігає фірмові компактні розміри: 4284 мм у довжину, 1789 мм у ширину та 1456 мм заввишки. Колісна база дещо збільшилась та складає солідні 2636 мм. Кожен елемент його кузова було переосмислено та видозмінено, що в свою чергу дозволило зменшити коефіцієнт аеродинамічного опору до 0.275.

Діджитал революція всередині

•              Digital Cockpit змінює нашу манеру керування

•              Діджиталізація сприяє інтуїтивності

Самодостатній цифровий світ. Нові інструменти та під’єднані до online-мереж мультимедійні системи відтепер стануть сусідами Digital Cockpit. Деякі зони тепер керуються виключно дотиком свого володаря, а сенсорні слайдери доповнюють цифровий образ нового Golf. Проекція на вітровому склі посилюватиме враження цифрової трансформації та сприятиме новому рівню інтуїтивної взаємодії між водієм та автомобілем. Завдяки online connectivity unit (OCU), всі системи послідовно пов’язані зі світом навколо Golf. Стандартний набір OCU передбачає використання інтегрованої eSIM, яка підтримує нові онлайн-сервіси We Connect та We Connect Plus*: наприклад, Ви обрали певний ресторан із POI-переліку. Вам більше не потрібно відволікатись на телефон та запити в пошукових системах – достатньо просто обрати місце, а Golf запропонує забронювати столик в ресторані завдяки зв’язку Вашого смартфона та автомобіля. Цифрова панель приладів підтримує нові рівні індивідуалізації та може бути налаштована під конкретні уподобання кожного водія. Цю цифрову революцію можна порівняти з першими справжніми смартфонами із touch-управлінням. В цьому сенсі Golf знову стає game changer.

Пов’язані між собою технології. Golf задає нову планку щодо систем допомоги водієві. Так, наприклад Travel Assist* зможе взяти на себе керування, позбавивши необхідності тримати кермо, прискорюватись та гальмувати на автомагістралях на швидкості до 210 км/год. До речі, Golf – перший серед Volkswagen, який починає «спілкуватись» зі своїм оточенням. Car2X використовує інформацію, надану іншими автомобілями в радіусі 800 м, на додачу до даних від інфраструктури відстеження дорожнього трафіку, та взаємодіє з водієм та ділиться цією інформацією з іншими Car2X моделями.

TSI, TDI, TGI*, eTSI*, eHybrid*. Вибір з-поміж палітри двигунів завжди був візитівкою Golf, і навіть сьогодні включає силові агрегати різних типів: бензинові (TSI), дизельні (TDI), газові (TGI), «м’які гібриди» (eTSI) та plug-in гібриди (eHybrid). І цей вибір простягається між 90 к.с. і аж до 300 к.с.

Чотири нових комплектації покликані спростити вибір, але зберегти максимальну індивідуалізацію.

Переосмислення серійного обладнання. Volkswagen повністю переглянув перелік устаткування, і відтепер Golf буде доступний виключно у 5-дверному виконанні. Традиційні комплектації залишились у минулому і будуть замінені на Golf, Life, Style та R-line, які замінили звичні Trendline, Comfortline, Highline. Всі вони включають в себе значно більше опцій та особливостей, аніж їх попередники. Наприклад, вже серійно вони включатимуть LED-фари головного світла, LED-ліхтарі позаду, запуск двигуна за натиском кнопки, Digital Cockpit, We Connect та мобільні сервіси We Connect Plus, багатофункціональне кермо, автоматичний кондиціонер, систему утримання у смузі руху Lane Assist, а також систему фронтального контролю Front Assist із завбачливою системою захисту пішоходів.* Незалежні модифікації Golf GTI, GTI TCR, Golf GTD, Golf GTE та Golf R в свою чергу будуть представлені протягом наступного року.

Ключові аспекти.

Golf завжди спонукав обирати інновації, тому що робив їх масовими. І сьогодні він зможе запропонувати пакет освітлення салону із можливістю вибору з 32 кольорів, бездротовий інтерфейс App-Connect (який дозволяє використовувати мобільні додатки з Вашого смартфона на дисплеї мультимедійної системи), швидкісне заряджання мобільних телефонів, адаптивне світло головних фар із освітленням поворотів, динамічні покажчики повороту, прогресивне кермо (для спортивних версій та R-Line) та чимало ін. Але, що не менш важливо, тепер йому можна влаштувати upgrade вже під час експлуатації. Завдяки сервісам We Upgrade* можна активувати, наприклад: адаптивний круїз-контроль, систему автоматичного регулювання дальнього світла Light Assist, розширити функціонал мультимедійної системи або навігації, активувати точку доступу WLAN та багато інших, перелік яких поступово розширюватиметься.

Digital cockpit в якості серійного обладнання. Новий Golf оснащено цифровою панеллю приладів із діагоналлю 10.25 дюймів у комбінації із мультимедійною системою з 8.25-дюймовим дисплеєм та багатофункціональним кермом. У поєднанні з великою навігаційною системою Discover Pro утворюється Innovision Cockpit.

IQ.LIGHT – матрична LED-оптика головного світла. Volkswagen вперше пропонує три рівня LED-фар головного світла. І вперше в цьому сегменті представляє 22-елементну оптику, що здатна оперувати 10 інтерактивними функціями освітлення в залежності від комплектації автомобіля. IQ. Light представляє собою майбутнє, яким його бачимо ми у Volkswagen для Golf.

Продажі серійних версій автомобілів ще не розпочато і дана інформація носить виключно ознайомчий характер.