Джерман Авто-Тернопіль Новини

Свіжі та актуальні новини від Джерман Авто-Тернопіль.

  1. Новини
  2. Оновлення підрозділу Volkswagen R
17.10.2019
Новини від Фольксваген

Оновлення підрозділу Volkswagen R

Volkswagen R представляє оновлений логотип слідом за Volkswagen

news

Підрозділ Volkswagen R починає своє перетворення з оновленого логотипу. Новий логотип для серії R є символом наступного етапу в розвитку даного напрямку. Оновлений образ став більш сучасним, чітким і елегантним, зберігши в собі тільки базові складові, що дає широкі можливості використання, особливо в цифровому середовищі. Логотип серії R був створений в центрі дизайну Volkswagen, де під керівництвом Клауса Бішоффа (Klaus Bischoff) команда дизайнерів розробляла його спільно з відділами техніки і маркетингу Volkswagen R.

Нову емблему відрізняють витримані лінії, чітка горизонтальна орієнтація і динамічні риси. Різкий розворот, який можна порівняти з віражем гоночної траси, і виразна діагональ підкреслюють прогресивність марки. Витягнуте накреслення літери R посилює враження і висловлює прагнення Volkswagen і в майбутньому зберігати вірність ідеям технічної досконалості і винятковості.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.