Шановні клієнти,
раді повідомити, що ми маємо спеціальні умови для фінансування автомобілів з пробігом, які діятимуть з 4 травня до кінця 2020 року:
Вид фінансування |
Фінансовий лізинг Оперативний лізинг |
Кредит |
Річна процентна ставка* |
7,5% плаваюча* (EURIBOR) за курсом до євро
8,5% плаваюча* (LIBOR) за курсом до долара США
16,99% плаваюча* (UIRD 6M) у гривні**
|
16,99% плаваюча* (UIRD 6M) у гривні |
Термін фінансування |
до 5 років |
до 5 років |
Авансовий платіж |
від 15% |
від 15% |
Адміністративна комісія |
2,5% від суми фінансування |
2,5% від суми фінансування |
Автомобілі |
Volkswagen, Audi, SEAT та автомобілі інших брендів з пробігом (з моменту першої реєстрації яких минуло більше року). |
Максимальний вік автомобіля на момент припинення чинності договору фінансування має бути не більше 10 років |
* Процентна ставка плаваюча, розраховується на основі:
- за курсом до євро - EURIBOR (European Interbank Offered Rate) – середньозважена процентна ставка за міжбанківськими кредитами, наданими у євро;
- за курсом до долара США – LIBOR (London Interbank Offered Rate) – середньозважена процентна ставка за міжбанківськими кредитами / депозитами 16-ти найбільших європейських банків
- у гривні – UIRD 6M (Ukrainian Index of Retail Deposit Rates) – шестимісячна ставка Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб для гривні, що публікується міжнародним інформаційним агентством Томсон Рейтерс (Thomson Reuters) та в інших засобах масової інформації, або оприлюднюється через інші загальнодоступні регулярні джерела (у тому числі www.bank.gov.ua)
** У випадку оперативного лізингу фінансування можливо лише з прив’язкою до долара США або євро.